Łukasz Bortnik - trener na konferencji

Łukasz Bortnik w Legii Warszawa

Po czterech, bogatych w sukcesy sportowe latach spędzonych w Hapoelu Beer Sheva Łukasz Bortnik wraca do Polski. Założyciel Sports Performance Bortnik został szefem przygotowania fizycznego stołecznej drużyny.

Wszystko wraca na dobre tory?

Wszystko wraca na dobre tory?

Hapoel Beer Sheva pokonał w ostatniej kolejce Hapoel Tel Aviv 2-1 co poprawiło nieco sytuację w tabeli. Zespół, w którego sztabie szkoleniowym jest Łukasz Bortnik powoli wychodzi z kryzysu jaki trawił drużynę w ostatnich miesiącach. 

Zapowiada się emocjonujący rewanż

Zapowiada się emocjonujący rewanż

Hapoel Beer Sheva w ramach 3 rundy eliminacyjnej Ligi Europy rozegra mecz rewanżowy z Apoelem Nikozja. Pierwsze spotkanie w Izrealu zakończyło się remisem 2-2 co w roli faworyta stawia drużynę z Nikozji. Zadaniem Hapoelu będzie jednak pokrzyżowanie tych planów gospodarzom najbliższego meczu.

Rewolucja GPSports: Poznaj nowy system EVO!

Rewolucja GPSports: Poznaj nowy system EVO!

Gdy zawodnicy powoli kończą sezon i udają się na zasłużony odpoczynek do gry wchodzi marka GPSports przedstawiając swój nowy system monitoringu obciążeń treningowych pod nazwą EVO! To rewolucja w przygotowaniu fizycznym i analizie wyników graczy dostępna dla sztabów trenerskich!