Kim jesteśmy

To co nas wyróżnia na polskim rynku należy rozpatrzać w 4 aspektach:

1. Wiedza zdobyta za granicą

The Football Association 500px-Pachuca_Tuzos_logo.svgŁukasz założyciel SPB skończył studia w Stanach Zjednoczonych, gdzie również uzyskał prestiżowe specjalizacje w dziedzinie przygotowania fizycznego. Tak więc można powiedzieć, że filozofia SPB jest mocno powiązana ze szkołą amerykańską, która ma ogromny wpływ na kształtowanie ogólno-pojętego przygotowania fizycznego na całym świecie. Łukasz również pracował w Meksyku w bardzo utytułowanym i respektowanym klubie piłkarskim Pachuca Club de Futbol (PCF) na stanowisku specjalisty od przygotowania fizycznego. Ponadto odpowiadał za wprowadzanie nowych metod treningowych w Akademii Piłkarskiej PCF pod nazwą ART (Alto rendimiento Tuzo). To doświadczenie dało mu nieco inne spojrzenie na trening motoryczny w piłce nożnej w Ameryce Środkowej, które wyraźnie czerpie wzorce ze szkoły argentyńskiej i hiszpańskiej. W latach 2011 – 2013 Łukasz również kształcił sie w Anglii, gdzie ukończył kurs organizowany przez Angielską Federację Piłki Nożnej.

Czytaj więcej

2. Doświadczenie w najwyższej klasie rozrywkowej w Polsce

Widzew ŁódźCracoviaGKS_BełchatówBracia Bortnik przez ostatnie 5 lat pracowali w trzech klubach piłki nożnej na poziomie Ekstraklasy, w których odpowiadali za przygotowanie fizyczne. Ponadto, Karol miał udział w pierwszym historycznym zwycięstwie polskiej drużyny do lat 20 przeciwko Włochom jako trener asystent Dr Miłosza Stępińskiego przy Reprezentacji U-20.

3. Pasja i zapał do pracy

SPBortnikBracia Bortnik posiadaja nie tylko wiedzę i wyjątkowe doświadczenie w zawodowym futbolu, ale przede wszystkim ogromną pasję do tego czym się zajmują. Kochają pomagać i wskazywać drogę sportowcom, drużynom i trenerom oraz rodzicom młodych adeptów piłki nożnej. Posiadają ogromną chęć dokonywania zmian w Polsce nie tylko w aspekcie samego przygotowania fizycznego młodych i starszych piłkarzy, ale również w kwestiach mentalnych i techniczno-taktycznych.

4. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt

image001SPB dysponuje wysokiej jakości sprzętem stosowanym do wykonywania testów fizycznych/fizjologicznych, monitorowania obciążeń treningowych oraz przeprowadzania treningów motorycznych.

Jeśli złożymy wszystkie w/w aspekty w całość, to wówczas uzyskamy odpowiedź dlaczego SPB jest wyjątkową firmą na polskim rynku sportowym!